מתחברים בשמחה לנשמה.

מה הוא סמינר ערכים, ולמה מומלץ להשתתף בו?

סמינר ערכים, הוא סופשבוע נופש של 3 ימים שבו תוכל לשמוע לדון וללבן מה יש ליהדות לומר כל השאלות החשובות בחייך, נפגשים אנשים כמוך מתעניינים ביהדות וברוחניות , הם שומעים הרצאות מרתקות מטובי המרצים  בנחת ללא כפייה על נושאים רבים ביהדות וקבלה ומיסטיקה, כמו תורה ומדע, רוחניות, משמעות החיים, תכלית היקום, אחרית הימים, אהבה וזוגיות, חינוך ילדים, ועוד הרבה שאלות שניקרו בך תוכל תקבל שם מענה.

הרבה פעמים אנשים הולכים לנופש מבזבזים אלפי שקלים בבתי מלון אבל אם תשאל אותם בסוף לאחר הנופש: מה נשאר לכם ביד? עם מה יצאתם מהנופש הזה? האם נהיה לכם עכשיו יותר אושר בחיים האם יש לכם ערך מוסף מזה שיצאתם לנופש? רובם יענו לך שחוץ מ"חור" יותר גבוה באוברדרפט בבנק לא נשאר להם כלום.

לעומת זאת בסמינר אתה גם נח, גם שומע הרצאות מרתקות, גם מקבל תשובות לשאלות חשובות שהציקו לך בחיים.

במקום לבזבז שעות וימים בחיפושים ודיונים על מנת לקבל ולשמוע את התשובות לשאלות החשובות בחיים, אתה יכול לחסוך זמן ולשמוע במרוכז מה יש ליהדות לומר, שווה להשקיע 3 ימים כדי לשמוע מה יש ליהדות בת 3,300 שנה לומר לך.

אם תהיה בסמינר תוכל להיות יותר אובייקטיבי בדעותיך על היהדות והדתיים, יתכן שיש לך הרבה שאלות עליהם על התורה על התנך, על התנהגותם ובסמינר תוכל לשאול את השאלות ולקבל את התשובות מטובי מרצים מעולם היהדות, המדע והמיסטיקה, מרצים שמבינים את 2 צדדי המטבע גם מבינים בתורה גם במדע, גם בתרבות המערבית והמזרחית וגם בתרבות היהודית המקורית השורשית, שווה לשמוע אותם, לוּ רק בשביל להרחיב את האופקים.

שאלה: אני חושש משטיפת מוח?

תשובה: שטיפת מוח היא כשמה כן היא שלוקחים את המוח ושוטפים אותו שוב ושוב עם אותו מסר בלא יכולת להתנגד, ברוסיה היו שוטפים את המוח על ידי עינוי הקורבן בלא לתת לו אוכל ועם עינויים גופניים רבים, אבל כאן נותנים לך את כל הזמן שבעולם, לברר לבדוק להשוות לשמוע, אף אחד לא כופה עליך זכותך לשמוע, זכותך להעמיק את הידע לדון ולברר לשמוע ולהשמיע.

דווקא בפרסומות ברדיו ובטלוויזיה יש מעין "שטיפת מוח" על ידי שהם חוזרים שוב ושוב על אותם מילים באותה מנגינה עד שהיא "מתנגנת" לך במוח גם בלא שאתה רוצה, לעומת זאת ביהדות אתה תמיד יכול לעיין להשוות, לשמוע, לבדוק. (דרך אגב זו גם ההבדל בין יהדות לבין כתות מיסטיות שונות ששם רוב הפעמים הכל סודי ואין רשות לאחרים לדעת ולשמוע ולהשוות ולנסות לבחון את אמיתות תורת הכת ומנהגיה)

אני לא עובד של ערכים אבל למען התועלת הבאתי להלן סמינרים קרובים
ניתן לעיין גם באתר ערכים המעניין

 

"קשר טוב" מפגש למשפחות אקדמאיות

הנכם מוזמנים להשתתף במפגש ייחודי ומרתק בנושא שיפור התקשורת הבין אישית.

הסדנא תעניק לכם כלים לבניית תקשורת פתוחה וגלויה בין האדם לעצמו, בין בני הזוג, בין הורים לילדיהם.

בזמן ההרצאות יהנו הילדים מחוגי העשרה, טיולים ומופעים חינוכיים,

צוות הפעוטות מסור ישמור על הפעוטות.


למידע ופרטים צלצלו עכשיו לערכים והם יתאימו לכם סמינר לפי האיזור והרקע שלכם.

הטלפון של ערכים הוא 5000220 – 02


אני לא עובד בערכים אבל אני ממליץ מאוד להרוויח את האפשרות הגדולה של החיים שלכם.

אלו יהיו בין הימים הכי מרגשים שעברתם בחיים! זה ימים של גילוי עצמי וגילוי הפנימי האמיתי שלכם. אל תהססו !
אני אישית מכיר כאלה שנשארו חילונים לאחר הסמינר , אבל את החוויה הם לא ישכחו. הם הודו לי על כך שהמלצתי להם.

מתוך הספר לכל שאלה תשובה

חנות