מתחברים בשמחה לנשמה.

הילולת המקובל הרב ניסים פרץ זיע"א

הצטרפו לשידור החי >> בשעה 20.30 בדיוק!

הישועות אצלכם בבית בהילולת המקובל הרב ניסים פרץ זיע"א
בראשות בנו, ממשיך דרכו הרה"ג רבי שלום פרץ שליט"א מתקיימת הילולא רבתי בשידור חי היום יום שלישי בשעה 20.30 – בדיוק! לרב ניסים פרץ זצוק"ל בו יוקרנו סיפורים ומופתים שממשיכים גם לאחר תשע שנים מפטירתו, ועכשיו זאת ההזדמנות שלכם להביא את הישועה הביתה!

היום בשידור חי: הישועות אצלכם בבית בהילולת המקובל הרב ניסים פרץ זיע"א

היום, בשעות אלו בראשות בנו, ממשיך דרכו הרה"ג רבי שלום פרץ שליט"א מתקיימת הילולא רבתי בשידור חי לרב ניסים פרץ זצוק"ל בו יוקרנו סיפורים ומופתים שממשיכים גם לאחר תשע שנים מפטירתו, ועכשיו זאת ההזדמנות שלכם להביא את הישועה הביתה!

הערב, יום שלישי אור לכ"ח שבט בשעה 20:30 יתקיים בשידור חי מעמד ההילולא של המקובל הרב ניסים פרץ זצוק"ל, בו יערך מעמד ישועות לכלל ולפרט, ויחולקו ברכות וסגולות לתורמים ולמשתתפים בערב מסוגל זה, וכל זה אצלכם בסלון מבלי לצאת מהבית

הצטרפו לשידור החי >> בשעה 20.30 בדיוק!

ההילולא בהשתתפות רבנים ואישי ציבור ובראשם הראשל"צ שליט"א הרב יצחק יוסף, והרב שלמה משה עמאר שליט"א הרב דוב קוק מטבריה אשר יברך וישפיע טוב על כל המשתתפים, חשיפה של קטעים נדירים של הרב זצ"ל וסיפורי ישועות שמעולם לא נחשפו, הופעה חיה של הפייטן משה לוק וצמד האחים ניתאי ועילאי צרפתי, שף מיוחד בהפתעה מקורית, ובהנחיית יהודה שוקרון.

הרב זצ"ל אשר במשך השנים עסק בקירוב עם ישראל לעבודת השם ותורתו, והתעסק בתורת הקבלה, הקים במהלך השנים את 'מוסדות בית אל' בבני ברק המונה כיום עשרות כוללים לאברכים ובעלי בתים, מכולל חצות יום וכולל אשמרות עד כולל לדיינות לרבנים ובעלי הוראה, שיעורי תורה מסביב לשעון, תפילות ותיקונים בקבלה, בית הוראה הנותן מענה 24 שעות ביממה, תלמוד תורה לילדי בני ברק, וקהילה חיה ותוססת ההולכת לאורו ובדרכו של הרב ניסים פרץ זצוק"ל.

כיום, תשע שנים לפטירתו ועקב מגבלות הקורונה מוסדות בית אל מקיימים את הילולא הגדולה בשידור חי ומאפשרים לאלפי הצופים לחוות חוויה חד פעמית ולזכות על ישועות רבות ולהרבות בצדקה ביום גדול ונשגב זה. באירוע מתוכנן ובהפקה שטרם נראתה כמוה, ידידי המוסדות יקבלו במקביל לשידור החי את סעודת ההילולא עם שליח מיוחד לביתם. בחבילה מהודרת ומלאה בחפצי ערך המסוגלים, כגון שמן הישועות המסוגל, שנמצא בחדרו של הרב זיע"א והוא מציונו הקדוש של ה"אביר יעקב" מדמנהור שבמצרים, כרטיס לשמירה וסגולה עם ערבה חבוטה ועוד.

וכן המשתתפים בהילולא אשר יתרמו למוסדות יקבלו במתנה את ספרו של הרב זצ"ל "פרדס נסים מוסר" בעניני הליכות ומידות, אשר יוצא לאור שוב במהדורה חדשה ומיוחדת לרגל ההילולא.

הפקת האירוע מתבצעת על ידי חברת צבעים הפקות. על האסטרטגיה וגיוס התרומות אחראית שרה רוזנבוים, מנכ"לית מיליון או דולר

הצטרפו לשידור החי >> בשעה 20.30 בדיוק!

חנות