מתחברים בשמחה לנשמה.
ברית מילה

ברית מילה

Shlit making reservations circumcisionAnd

הרב שלום פרץ שליט”א היינו חבר הנהלה ומפקח מוהלים בכיר באיגוד המוהלים העולמי

בשעה טובה ובמזל טוב נולד לכם בן.

הילד שלכם הוא יקר וחשוב לכם ביותר. כל הורה חושש מהרגע שמתבצעת בו ברית המילה, זה בהחלט חשש מובן וטבעי, ובשביל שהברית תעבור בצורה בטוחה ונעימה ביותר עבור הרך הנולד וכמובן גם בעבור ההורים, צריך לקחת לתפקיד המוהל אך ורק מוהל מומחה בעל נסיון.

הבריתות ע”י הרב שלום פרץ שליט”א שהינו חבר הנהלה ומפקח מוהלים בכיר באיגוד המוהלים העולמי, נעשות עם כוונות מיוחדות על פי הקבלה, בצורה מקצועית הלכתית ובריאותית לתינוק שלכם.

ברית המילה היא מצווה יסודית ביהדות בעלת משמעות רוחנית עמוקה ובכל הדורות יהודים מסרו נפש לקיים אותה.

כשאנו מבינים את עומק הזכות שנעשית על ידי הברית, עלינו לדעת שזו ההגנה והחשובה והטובה שנעשית לתינוק שלכם – על ידי זה יודעים כמה חשוב שהברית תיעשה על ידי מוהל מומחה בעל ניסיון עשיר וגם עם כוונות מיוחדות על פי הקבלה.

לפי הקבלה, העורלה היא החלק היחידי בגוף האדם שנשלט על ידי קליפות והוא אינו מאפשר לכוח רוחני חיובי לעבור, העורלה מונעת קבלת שפע רוחני לאדם ובהסרתה, נפתח מקום השפע

להלן הדברים החשובים מתוך הספר מכשירי מילה:

“ואם יזכה למוהל היודע בכוונות האר”י ז”ל ומרן הרש”ש ז”ל אשרי חלקו וכמ”ש בסידור האר”י ז”ל להרב שבתי זצ”ל וז”ל: ועתה אגלה לך סוד נעלם אשר נתגלה ע”י בוצינא קדישא האר”י ז”ל לחשוב בשעה שהוא מוהל והוא תועלת גדול לילד שלא יטמא בריתו לעולם ויזכה להיות מורה הוראה בישראל עי”ש ויגדל לתורה ולמעשים טובים אכי”ר עכ”ל.

ומקורו מספר הליקוטים פר’ לך לך להאר”י ז”ל שאחר שהביא שם כוונות המילה סיים וז”ל ואשרי המוהל שמכוין לזה ושמעתי ממורי ז”ל שהמוהל תינוק בזאת הכוונה לעולם לא יטמא בריתו ויזכה להיות מורה הוראות בישראל עכ”ל ועיין טוב הארץ ח”ג דף י”ד ע”ב.

הרה”ג הרב שלום פרץ שליט”א הוא מוהל מוסמך, מנוסה וותיק. הרב עורך את הברית עם כוונות מיוחדות על פי הקבלה, הרב חבר הנהלה ומפקח מוהלים בכיר באיגוד המוהלים העולמי

תחת ניסיונו הרב שלום פרץ שליט”א עברו תחת ידו אלפי בריתות בהצלחה רבה לשמחת ולשביעות רצון כולם

לבדיקה אם תאריך הברית פנוי להזמנת הרב ניתן להשאיר פרטים בטופס וניצור אתכם קשר בהקדם


או להתקשר למזכירו האישי של הרב:

לבדיקה אם תאריך הברית פנוי להזמנת הרב ניתן להשאיר פרטים בטופס וניצור אתכם קשר בהקדם


או להתקשר למזכירו האישי של הרב:

קטגוריות מוצרים בחנות: