מתחברים בשמחה לנשמה.

במה אשמים ההומואים והלסביות?

שאלה: במה אשמים ההומואים והלסביות?
זוהי שאלה שנתבקשתי לענות עליה פעמים רבות מספור, חלק מוחלט מן השואלים היו חברים של אנשים בעלי הבעיה הזו וחלקם היו בעלי הבעיה הזו וסיפרו לי זאת רק לאחר שהכירוני דרך שיחות ארוכות.

ראשית, אבאר כמה מושגים ופירושים:
א), הומו/ הומוסקסואל/ הומוסקסואליות – פירוש המילה הוא גבר הנמשך מינית אל בני מינו (דהיינו גבר עם גבר, או לחילופין, אשה עם אשה).
ב', נטיות הפוכות – המושג היהודי ל'הומוסקסואליות'.
ג',"משכבי זכר"- היהדות אוסרת קיום יחסי אישות בין גבר לגבר במפורש בתורה.

הומוסקסואליות פירושו עקרות!
כעת אבאר מדוע 'נטיות הפוכות' הוא דבר פסול ואין להיות "גאה" בו.

גבר, מבחינת מבנה גופו ואיבריו 'מותאם' להביא את גוף האישה לכדי הריון, ובכך להביא צאצאים לעולם. זוהי הדרך המקובלת מאז ומעולם בקרב בני האדם.
גבר הומוסקסואל חי כרווק, או עם אנשים שהם בעלי אותה הבעיה. גבר שכזה נחשב כעקר מכיוון שאינו יכול להימשך אל הנקבה ולקיים עימה יחסי אישות כדי להביא צאצאים לעולם.

מוזר יהיה הדבר אם יקומו קבוצת עקרים בעולם ויקראו לעצמם: "ארגון ה-'גאווה'-" וירצו "להתגאות" במומם ולהביא את כולם להודות כי הם "בסדר" ו"נורמליים" ככל בני האדם.

כמובן שכל אדם שכזה, לחוד, הוא אדם ככל האדם, בעל רגשות ורצונות ויצרים. אך במום הקיים באדם אין סיבה להתגאות, ממש כשם שבעקרות או אוטיזם אין סיבה להתגאות. אולי אפילו ההיפך.

אין שום סיבה לעודד בעלי מום להתאגד ולממש את מומם בדרכים אחרות, לקיים מסיבות לפי מום זה, ולשמוח בגינו, או גרוע מכך.

אבל למה, אלוקים, אני אדם חולה? למה?

הטענה הנפוצה: האם בן אדם נולד הומוסקסואל? כנראה שכן. בכל אופן – להומוסקסואל קיום יחסים הטרוסקסואלים הוא כמו קיום יחסים הומוסקסואליים להטרוסקסואל. לכן, לקיים את איסור משכב זכר או את מצוות פרו ורבו הוא טריוויאלי להטרוסקסואל, וקשה מנשוא להומוסקסואל. למה זה כך?

ותשובותיי:

א', תורת הסוד מלמדת אותנו שכל שקיים משכבי זכר בגלגולו הקודם מרצונו (דהיינו, "רציתי לנסות, סתם בשביל הקטע, לראות איך זה..") – יחזור בגלגול חדש כאשר הפעם באמת קיים בו הרצון לקיים משכבי זכר. זהו עונש.

ב', התורה מלמדת שניתן להתגבר על יצר זה! (הוכחות: "אלוקים אמר שהוא לעולם לא נותן לאדם ניסיון שהוא לא יכול לעמוד בו" ועצם קיום מצווה זו "איסור משכבי זכר" מלמדת שניתן להתגבר על רצון זה שאם לא, אלוקים לא היה מחייב מצווה שכזו).

ג', זהו עונש שקיים בעולם לא פחות ממגיפות או וירוסים, או בלשוני "עקרות" לשמה. האדם שנולד בדרך זו יוכל להמשיך לחיות את חייו כעקר ולא לממש את רצונו "לשכב משכבי זכר" כדי לעמוד בניסיונו. פרט לזאת, ישנו אתר מצויין הנקרא "עצת נפש"
(http://www.atzat-nefesh.org/an/default.asp)
המלמד כי ניתן לשנות את היצר, ולא רק להקים משפחה כשרה בישראל, אלא אף לחשוק באשה כאנשים נורמאליים.

ועכשיו אתקן את הטעות הנפוצה: "האם בן אדם נולד הומוסקסואל? -כנראה שכן"

שום מחקר לא הראה עדיין כי אדם נולד בעל נטיות הפוכות (-הומוסקסואל) בגלל הרכב זה או אחר תורשתי בגופו. לא נשמעו עדיין דיווחים על "הגנים שגורמים לגבר לבחור באשה ולא בבן מינו".
הרוב המוחלט של בעלי הנטיות ההפוכות נולדים למשפחות נורמליות ואף להיפך, בן של הומוסקסואל יהיה ברוב מוחלט נורמלי לכל דבר.

דעתי הסובייקטיבית היא שהנטייה של אדם לבן מינו, לא שונה בהרבה מנטייה של גבר לילד (פידופיליה), ונרכשת פסיכולוגית.

מתוך הספר לכל שאלה תשובה

חנות